O nas

BAZO to firma świadcząca  usługi ppoż. oraz BHP w formie outsourcingu. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres posiadanych uprawnień możemy zapewnić specjalistyczne doradztwo
i efektywne wsparcie w działaniach zmierzających do podniesienia szerokorozumianego bezpieczeństwa w Państwa firmie. Za cel stawiamy sobie profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak: szkolenia BHP (wstępne szkolenie BHP, okresowe szkolenie BHP), szkolenia ppoż. (szkolenie z użycia gaśnic, szkolenie ppoż. dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji), kurs dla osób wyznaczonych do pierwszej pomocy, przegląd gaśnic, legalizacja gaśnic, przegląd hydrantów, przegląd instalacji przeciwpożarowych, przepusty przeciwpożarowe, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ocena zagrożenia wybuchem, analiza stanu BHP, ocena ryzyka zawodowego, instrukcja bezpiecznego wykonania robót.

Ponadto prowadzimy sprzedaż asortymentu przeciwpożarowego: gaśnice, hydranty, znaki przeciwpożarowe i wiele innych. Naszą ofertę kierujemy do firm, szkół i instytucji z woj. łódzkiego i mazowieckiego.

Właściciel firmy – inż. Szymon Zagajewski, członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Oddziału Łódzkiego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Jako absolwent Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu legitymuje się tytułem technika pożarnictwa. Studia inżynierskie na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu, ukończone z wyróżnieniem za najlepsze wyniki w nauce oraz odbyty, wymagany przepisami staż pracy, na stanowisku – inspektor ds. bhp w miejscowym Szpitalu – pozwoliły mu zdobyć wszelkie kwalifikacje do pracy, jako specjalista ds. BHP.